פרק 51- שיחה עם מיכל המאירי, המשנה ליו"ר גלובס

שיחה מרתקת עם מיכל המאירי שהייתה סמנכ"לית השיווק של תנובה, מנכ"לית גיתם, מנכ"לית קבוצת אלדר וכיום המשנה ליו"ר של עיתון גלובס. דיברנו על התפקיד החדש, על אהבתה לפרינט ובכלל לקריאייטיב, הפלגנו בסיפורים על השקת יופלה, על כשלונות שיווקיים כמו בקמפיין אמי, שוחחנו על פסטיבל קאן ועל מצב הקריאייטיב בארץ, על התקופה באלדר והמעבר לענף הנדל"ן ואיך עושים בו מהלכים שלא מבוססים רק על לידים, על התקופה בגיתם, על המהפכות שעשתה במשרד: מהפכת הקריאייטיב, מהפכת הדיגיטל ועל המהפכה האחרונה שלא הספיקה- במודל התשלום למשרד הפרסום. זה לא היה פרק רגיל אלא שיעור מרתק על עולם השיווק עם פרספקטיבה של היסטוריה ובעיקר הבנה לאן הוא הולך.

פרק 50 וחגיגי- ניר פרח מראיין...אותי!

לרגל חגיגות השנה לפודקאסט, ניר פרח (איש הקריאייטיב המהולל וחבר טוב) מראיין אותי על הרעיון לפתוח פודקאסט, על בחירת האורחים, על דברים שקרו מאחורי המיקרופון, על אורחים שלא הסכימו לבוא, על מה למדתי מהאורחים וגם דיברנו על הקריירה שלי, על המשרדים הרבים שעברתי, על הקשר שלי לדיגיטל, על הפורום של תפוז, על ניהול, על עצמאות ובשילוב והמון סיפורים מצחיקים על דברים משותפים שעברנו יחד בענף.

פרק 49- שיחה עם שחר אורן, צ'יף סטוריטלר בפלייבאז

לשחר אורן יש את הטייטל הכי מגניב שפגשתי עד היום. דיברנו קצת על המשמעות של הטייטל הזה ועל התפקיד שלה בחברה, על הימים הראשונים בפלייבאז וההתפתחות שלה לניהול צוות התוכן, על המותג פלייבאז, על הכלים שפלייבאז מאפשרת למפרסמים ופרסומאים, על דאטה וסטטיסטיקות, על איך עושים קריאייטיב טוב לפלייבאז, על המתחרים ועל הדרך שעשתה מעיתונאית למנהלת בכירה בחברה בינלאומית.

פרק 48- שיחה עם בני ברונסקי, שותף ב-23

בני ברונסקי היה מנהל קריאייטיב אגדי בקשר בראל ובמקאן, מנהל סדנאות לחשיבה קריאיטיבית, סמנכ"ל הקריאייטיב של y&r והיום הוא שותף בסוכנות הפרסום 23. אבל בני הוא קודם כל מספר סיפורים אדיר. בפרק הוא מספר על הקמפיינים ה"אסורים" שהוא הוביל במקאן, מסביר על דרכים לעשות בריינסוטמינג ולייצר קריאייטיב ומדבר בפתיחות על הקריירה שלו, על עולם הקריאייטיב בעידן הרשתות החברתיות, על התקופה המאתגרת ב-y&r בעידן שאחרי עזיבת הבעלים, על הישרדות הדור שלו העולם הפרסום ועל השותפות החדשה בסוכנות הצעירה 23.

ברוכים הבאים ל-Ear catcher

פודקאסט על פרסום, שיווק ותוכן

עם נגיעה של קריאייטיב.

בכל פרק מתארחת דמות בכירה ומעניינת מהענף לשיחה עמוקה על התפקיד ועל הקריירה.

marketing, creactive and advertising podcast.

זקוקים לדיוק אסטרטגי, תוצר קריאיטיבי, הרצאה או הפקת פודקאסט? מוזמנים ליצור איתי קשר>>
גנזך הפרקים
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
כל הזכויות שמורות למירן פחמן @